دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:42:59 PM 1402 / 07 / 02
 

 

جشنواره انتخاب پرتال برتر

 

مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه قصد دارد جشنواره انتخاب پرتال برتر دانشگاه در سال 93 را برگزار نماید. جهت اطلاع از نحوه شرکت در جشنواره و همچنین دریافت اطلاعیه ها و فرم های مربوط از طریق این صفحه اقدام نمایند.

http://dnt.kaums.ac.ir/App_Themes/kaums9301/images/news/homenews_divide.png

اطلاعیه شماره 7: مرحله دومارزیابی پرتال های دانشگاه ( 08/09/94 )

باطلاع کلیه نمایندگان پرتال های دانشگاه میرساند در راستای جشنواره پرتال، دومین مرحله ارزیابی پرتال ها توسط مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه انجام و گزارش آن به واحدهای تابعه ارسال گردید.

 

اطلاعیه شماره 6: ابلاغ دستورالعمل استاندارد تارنما ( وب سایت ) ای دستگاه های اجرایی و درگاه ( پورتال ) های استانی ( 10/03/94 )

جهت دریافت بر روی این لینک کلیک نمایید

اطلاعیه شماره 5: مرحله اول ارزیابی پرتال های دانشگاه ( 10/03/94 )

باطلاع کلیه نمایندگان پرتال های دانشگاه میرساند در راستای جشنواره پرتال، اولین مرحله ارزیابی پرتال ها توسط مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه انجام و گزارش آن به واحدهای تابعه ارسال گردید.


اطلاعیه شماره 4: سامانه پرسش و پاسخ ( 01/04/92 ) 

قابل توجه کلیه نمایندگان پرتال: با توجه به اینکه راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ در پرتال از معیارهای ارزیابی می باشد، لذا جهت دریافت راهنمای نحوه پیاده سازی سامانه پرسش و پاسخ می توانید از طریق سیستم p1076  اقدام نمایید.

اطلاعیه شماره 3: سامانه پرسش و پاسخ ( 01/04/92 ) 

قابل توجه کلیه نمایندگان پرتال: مهلت تکمیل فرم خودارزیابی تا 15/04/93 تمدید گردید. لازم بذکر است نمایندگان پرتال می بایست اقدامات انجام شده خود را پس از اعمال در پرتال، از طریق فایل اکسل خود ارزیابی به مرکز IT دانشگاه ارسال نمایند. ضمناً مهلت تکمیل فرم خودارزیابی تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 2: تغییر پوسته سایت:

قابل توجه کلیه نمایندگان پرتال: تغییر پوسته صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی پرتال از الزامات شرکت در جشنواره می باشد.

اطلاعیه شماره 1: فرم خودارزیابی پرتال:

شرط ورود به جشنواره تکمیل فرم شماره 1 پرتال می باشد. کلیه نمایندگان پرتال جهت شرکت در جشنواره می بایست موارد درخواستی در فرم را پس ار اعمال در پرتال خود، آن را تکمیل و تا پایان خردادماه سالجاری به مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه ارسال نمایند. به فرم های ارسالی پس از تاریخ مورد اشاره ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه: برای دریافت فرم می توانند از طریق سیستم p1076 اقدام نمایند.