ورود
   9:08:29 AM   1400 / 01 / 22      

به دفتــر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید

 
 

 
 
 
 صورتجلسه(  تاریخ24/12/89 )

آخرین جلسه دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال 89 سه شنبه 24 اسفند ماه در دفتر معاونت دانشجوئی و فرهنگی تشکیل گردید. در ابتدای جلسه مروری بر فعالیتهای انجام شده در سال 89 انجام شد و برای برنامه ریزی سال 90 پیشنهاداتی مطرح گردید که به شرح زیر می باشد :

 • مقرر گردید روزشمار برنامه‏های امور بانوان در طول سال 90 آماده گردد.
 • مقرر گردید برای اعلام کارگاههای ویژه با حضور کارشناسان خبره در طول سال در سطح دانشگاه برنامه ریزی گردد.
 • مقرر گردید برای جشن روز میلاد حضرت زهرا برنامه های ویژه ای انجام پذیرد.
 • مقرر گردید در ادامه کارگاه راههای ایجاد نشاط دینی کارگاههای عشق ورزی نیز برای اساتید برگزار گردد .
 • مقرر گردید در طول سال کارگاههایی ویژه حجاب و عفاف برای کلیه بانوان دانشگاه برگزار گردد .
 • مقر گردید به مناسبتهای مختلفی در طول سال دیدارهایی با ابرار برگزار گردد .
 • مقرر گردید اردوهای فرهنگی تفریحی مثل بازدید از حوزه علیه کوثر –موسسه امام خمینی –کارخانه باریج اسانس و ... در طول سال برگزار گردد .
 • پیشنهاد شد یک پروژه تحقیقاتی در زمینه سلامت بانوان شاغل در دانشگاه و یک طرح تحقیقاتی در زمینه فعالیتهای علمی –فرهنگی –ورزشی و ... برای بانوان طراحی گردد.
 • پشنهاد گردید که برای کلیه بانوان شاغل در دانشگاه یک شناسه فعالیتی تهیه گردد .
 • در پایان مقرر گردید کلیه فعالیتهای پیشنهادی و مصوب در یک جلسه جمع بندی شود تا در تاریخ 8/2/90 به مسئولین دانشگاه ارائه گردد .

 


صورتجلسه ( تاریخ 08/12/89 )

عنوان جلسه :برنامه ریزی درباره برنامه اختتامیه جشنواره ورزشی

مکان :دفتر مشاور امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در دانشکده پزشکی

در ابتدا جلسه خانم دکتر مازوچی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان از نمایندگان دانشگاه های شرکت کننده در اولین جشنواره ورزشی بانوان دانشگاههای کاشان تشکر و قدردانی نمودند و پیشنهاد برگزاری سالانه این جشنواره را ارائه دادند و افزودند که این دانشگاه آمادگی میزبانی جشنواره مذکور را به مناسبت زرگداشت دهه فجر بطور سالانه دارد . در ادامه موارد ذیل جهت برنامه اختتامیه جشنواره مصوب گردید :

 1. مقرر گردید اختتامیه در تاریخ 22/12/89 همزمان با روز تولد امام حسن عسگری (ع) ساعت 18-16برگزار گردد .
 2. مقرر گردید تمامی جوایز به صورت نقدی( ریالی یا کارت هدیه )  باشد
 3. مقرر گردید به تمامی برندگان علاوه بر جایزه تقدیرنامه –کاپ و مدال اهدا گردد .
 4. مقرر گردید از ریاست دانشگاههای شرکت کننده در این جشنواره جهت شرکت در اختتامیه دعوت به عمل آید.
 5. برنامه های اجرائی در روز اختتامیه بدین شرح می باشد: قرائت قرآن –سرود ملی ایران- سخنرانی خانم دکتر مازوچی –سخنرانی آقای دکتر اعرابی –اجرای موسیقی توسط دانشگاه آزاد و در پایان اهداء جوایز
 6. همچنین در پایان پیشنهاد گردید در صورت امکان در طول سال مسابقات تک رشته ای بین دانشگاهی نیز برگزار گردد .

صورتجلسه ( 15/11/89 )

موضوع:مسابقات جشنواره ورزشی بانوان دانشگاههای کاشان

با عنایت  به هماهنگی مشاورین امور بانوان دانشگاههای کاشان( علوم پزشکی –آزاد اسلامی –  دانگاه کاشان - پیام نور –فدک) در خصوص برگزاری اولین جشنواره ورزشی بانوان ( هیئت علمی –دانشجو –کارمند) موسسات فوق الذکر مقرر گردید :

الف : مسابقات در رشته های

 • والیبال –میزبان دانشگاه علوم پزشکی کاشان
 • پرتاب پنالتی با توپ بسکتبال –میزبان دانشگاه کاشان
 • طناب کشی –میزبان دانشگاه آزاد اسلامی

در تاریخ 23/11/89 لغایت 30/11/89 در تربیت بدنی دانشگاههای میزبان برگزار می گردد . هزینه برگزاری جوایز مسابقات توسط هر واحد دانشگاهی به حساب خانم قاسمی نماینده امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی به شماره 102130 نزد بانک رفاه بیمارستان شهید بهشتی واریز گردد .

ضمناً اهداء جوایز با هماهنگی امور بانوان دانشگاههای شرکت کننده انجام خواهد پذیرفت . هزینه پرداختی دانشگاهها 350 هزار تومان پیشنهاد گردید .


صورتجلسه ( مورخ 20/10/89 )

سومین نشست هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های ویژه دهه فجر و دومین جشنواره ورزشی تفریحی بانوان ( اساتید، کارمندان و دانشجویان) با مشارکت دانشگاههای کاشان در تاریخ 20/10/89 رأس ساعت 8:30صبح با حضور کارشناسان امور بانوان و کارشناس ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان  در محل دفتر مشاور امور بانوان این دانشگاه  در دانشکده پزشکی برگزار گردید . در این جلسه مذاکراتی انجام شد که موارد ذیل به تصویب نهایی رسید .

 • مقرر شد اولین جشنواره ورزشی بانوان دانشگاه های کاشان از تاریخ 23/11/89 لغایت 30/11/89 با میزبانی دانشگاه های ، کاشان ، آزاد و علوم پزشکی برگزار گردد. ضمنا مراسم افتتاحیه و اختتامیه و همچنین اهداء جوایز در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می گردد.
 • مقرر شد تهیه پلاکارد جهت شرکت کنندگان با نام و آرم دانشگاه ها جهت حمل شرکت کنندگان در رژه روز افتتاحیه مسابقات توسط دانشگاه پیام نور صورت گیرد.
 • مقرر شد شال های ورزشی با آرم مخصوص جشنواره توسط دانشکده فدک تهیه گردد.
 • پیشنهاد گردید دومین جشنواره ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در تاریخ 1/12/89 لغایت 7/12/89 همراه با مراسم افتتاحیه و اختتامیه و اهداء جوایز برگزار گردد.
 • مقرر شد هزینه جشنواره ورزشی با مشارکت دانشگاه ها جهت پرداخت هزینه جوایز و هزینه های دیگر تقسیم گردد.
 • مقرر شد هر دانشگاه در روز مسابقه آمبولانس و وسایل کمک های اولیه همراه یک پزشک در محل مسابقه مهیا کند.
 • مقرر شد اطلاعیه و تبلیغات ویژه بانوان هیئت علمی جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن صورت گیرد.
 • مقرر گردید امور بانوان کلیه دانشگاه ها در راستای هر چه باشکوه تر برگزار شدن راهپیمایی روز 22 بهمن شرایط حضور پر شور کارمندان و دانشجویان بخصوص بانوان را فراهم آورند.

صورتجلسه ( تاریخ16/10/89 )

دومین نشست هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های ویژه دهه فجر سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دومین جشنواره ورزشی ، تفریحی و فرهنگی بانوان ( هیئت علمی، کارمند و دانشجو) در تاریخ 16/10/89 رأس ساعت 10 صبح با حضور کارشناسان دفتر امور بانوان و کارشناس ورزشی دانشگاه در محل دفتر مشاور امور بانوان در دانشکده پزشکی  برگزار گردید . در این جلسه مذاکراتی انجام شد که موارد ذیل به تصویب نهایی رسید .

 • مقرر گردید جهت برنامه ریزی برای برنامه های ورزشی بین دانشگاهی در تاریخ 20/10/89 یک جلسه هماهنگی با کارشناسان دانشگاههای شهرستان در محل دفتر مشاور امور بانوان دانشگاه در دانشکده پزشکی برگزار گردد .
 • مقرر گردید به دلیل تعطیلات بین ترمی ، جشنواره از تاریخ 30/11/89  شروع و تا یک هفته به پایان برسد .
 • مقرر گردید در تاریخ 30/11/89 برنامه افتتاحیه جشنواره برگزار گردد .
 • قرار شد خانم دکتر مازوچی جهت تعیین بودجه جشنواره با مسئولین دانشگاه صحبت کنند و نتیجه را جهت برنامه ریزی برای میزان جوایز جشنواره به گروه اعلام نماید .
 • مقرر گردید در تاریخ 17/11/89 یک سفر علمی زیارتی مشهد اردهال و بازدید از کارخانه باریج اسانس برای کارمندان زن دانشگاه انجام پذیرد.
 • مقرر گردید هر دانشگاهی به صورت مجزا هم برای مسابقه کتاب خوانی و هم برای مسابقات ورزشی تبلیغات را انجام دهد
 • مقرر گردید برای روز 18/11/89 که روز خانواده و انقلاب می باشد یک ایده پیرامون همین روز نوشته شده و در محل دانشگاه نصب گردد .
 • مقرر گردید یک پرده یا پرچم از طرف امور بانوان برای روز 22 بهمن جهت استفاده  و در راهپیمایی تهیه گردد .
 • مقرر گردید جهت اطلاع رسانی تمامی دانشجویان ، اساتید و کامندان برای حضور در جشنواره ورزشی تبلیغات  به صورت دستی ، تایپی و هم بنر در تمامی سطح دانشگاه و واحدهای تابعه صورت پذیرد.

 جلسه رأس ساعت 45/11با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص)به پایان رسید .


صورتجلسه ( تاریخ11/10/89 )

اولین نشست به منظور هماهنگی در اجرای برنامه های دهه فجر با مشارکت دانشگاههای کاشان در تاریخ 11/10/89 رأس ساعت 8 صبح با حضور نمایندگانی از دانشگاه کاشان –دانشگاه آزاد –دانشکده فنی فدک و خانم دکتر مازوچی مسئول امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان و کارشناسان این دفتر در محل دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی در دانشکده پزشکی  برگزار گردید . در این جلسه مذاکراتی انجام شد که موارد ذیل به تصویب نهایی رسید .

 • مقرر گردید یک مسابقه کتابخوانی در سطح دانشگاههای کاشان توسط دانشگاه علوم پزشکی برگزار نماید .

( کتاب مورد نظر ، قرآن و امام حسین (علیه السلام) نوشته آقای محسن قرائتی) اطلاع رسانی از طریق سایت دانشگاه

 • مقرر گردید یک جشنواره ورزشی ویژه کلیه بانوان شاغل در مراکز آموزش عالی شهرستان اعم از ( دانشجو ، کارمند رسمی ، پیمانی ، شبه پیمانی ، شرکتی ، قراردادی ، حق التدریسی)  در سه رشته ورزشی ( طناب کشی ، والیبال ، پرتاب پنالتی) در سطح دانشگاههای کاشان ویژه این دهه از تاریخ 23 لغایت 30 بهمن به ترتیب در سه دانشگاه کاشان( پرتاب پنالتی ) ، دانشگاه علوم پزشکی (والیبال) و دانشگاه آزاد (طناب کشی) برگزار گردد.«قوانین مربوط به مسابقات به پیوست به دانشگاهها ارسال می شود »
 • مقرر گردید جوایز ورزشی که با برآورد هزینه توسط کارشناس ورزشی دانشگاه علوم پزشکی که در جلسه حضور داشتند حدود 2 میلیون تومان تخمین زده شده است با مشارکت دانشگاههای ( آزاد ، پیام نور ، تربیت بدنی، فدک ، کاشان و علوم پزشکی )  تامین گردد.

(پیشنهاد : جوایز را می شود به صورت یک اردوی فرهنگی تفریحی  مشترک توسط دانشگاهها برگزار شود)

 • قرار شد هر دانشگاه یک دوره مسابقات ورزشی در ایام اله دهه فجر در سطح دانشگاه خود برگزار نماید.
 • مقرر گردید به مناسبت این دهه یک مسابقه خاطره نویسی و قصه نویسی در رابطه با انقلاب اسلامی ایران و ایام اله دهه فجر در سطح تمامی دانشگاههای کاشان برگزار گردد .( اطلاع رسانی توسط خود دانشگاهها و جمع آوری آثار تا تاریخ 22/11/89 توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان )
 • پیشنهاد گردید در صورت ممکن در ایام دهه فجر یک ایستگاه در سطح شهر جهت پاسخگویی به شبهات همشهریان و جوانان در رابطه با انقلاب اسلامی ایران و حوادث مربوط به آن راه اندازی گردد.
 • قرار شد در روز 22 بهمن یک ایستگاه فرهنگی در مسیر برگزاری راهپیمایی توسط دانشگاه پیام نور به منظور اجرای برنامه های فرهنگی توسط دانشگاههای کاشان اجرا گردد .برنامه ها شامل :دانشگاه پیام نور پذیرایی از شرکت کنندگان در راهپیمایی ، دانشکده فدک با استفاده از حضور دو نفر از هنرمندان آن دانشکده برای خطاطی جملات برتر مقام معظم رهبری و امام خمینی و جملات زیبای در مورد انقلاب اسلامی و اهدا کردن به شرکت کنندگان در راهپیمایی ، دانشگاه علوم پزشکی تهیه پرچم ایران و هدیه کردن به مردم و جمع آوری مسابقه خاطره نویسی و قصه نویسی


صورتجلسه ( تاریخ22/02/89 )

عنوان جلسه :

اولین نشست هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری جشن میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام اله علیها)  در تاریخ 22/02/89 رأس ساعت 12 با حضور نمایندگان واحدهای مختلف دانشگاه در محل دفتر مشاور امور بانوان در دانشکده پزشکی  برگزار گردید . در این جلسه مذاکراتی انجام شد که موارد ذیل به تصویب نهایی رسید .

 • مقرر گردید در تاریخ 7/3/89 برنامه ورزشی در محل تربیت بدنی برگزار گردد یک برنامه شنا برای بانوان به صورت رایگان  در سه سکانس و دیگری مسابقه ورزشی شاد و مفرح بین مادران و فرزندانشان .
 • مقرر گردید در هفته بزرگداشت مقام زن یک مسابقه کتبی از کتاب شرحی بر خطبه فدک بین بانوان کارمند برگزار گردد.
 • مقرر گردید در هفته بزرگداشت مقام زن یک دیدار اختصاصی با امام جمعه محترم شهرستان کاشان حضرت آیت اله نمازی همراه با برگزاری نماز جماعت در دفتر ایشان و دیدار از حوزه علمیه بانوان برگزار گردد .
 • مقرر گردید در تاریخ 11/3/89 مقدمات یک سفر زیارتی به قم و دیدار با یکی از علما همراه با نماز جماعت و دیدار از جامعه الزهرا قم صورت پذیرد .
 • مقرر گردید به مناسبت بزرگداشت زن با پیگیری مشاور امور بانوان در حد امکان هدیه ای از طرف ریاست محترم دانشگاه به تمامی بانوان شاغل در دانشگاه تقدیم گردد.
 • قرار شد در روز جشن که در تاریخ 12/3/89 برگزار می گردد از یک سخنران متبحر دعوت به عمل آید تا پیرامون زن و مسائل مربوط به آن صحبت کند .
 •  مقرر گردید در همین تاریخ از خانواده شهدای شهیده  کاشان تجلیل به عمل آید و همچنین از برندگان مسابقه شرح خطبه فدک و مسابقات ورزشی انجام شده در این هفته تقدیر و تشکر به عمل آید .
 • در تاریخ یاد شده( 12/3/89) یک نمایشگاه کتاب از کتب مربوط به بانوان در محل برگزاری جشن دایر گردد .