دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

11:03:12 PM 1402 / 07 / 02
 
اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

مراسم میثاق با شهدا در دانشگاه برگزار شد

مراسم میثاق با شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه، مسئول نهاد رهبری، مسئول امور ایثارگران پادگان شهید کبریائی ارتش کاشان و جمعی از کارکنان دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی در کنار قبور شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی کاشان ۳۱ شهریور ماه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه در این مراسم، سخنان خود را با قرائت سوره"نصر"  آغاز کرد و ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس گفت: پیروزی در جنگ تحمیلی و آزادسازی سرزمین های اشغالی توسط دشمن مرهون بسیج مردمی بود.

 

دکتر ابراهیم کوچکی، امنیت کشور را مرهون خدمات نیروهای مسلح دانست و افزود: بایستی امروز این فرهنگ را به دانشجویان انتقال دهیم.

 

سرهنگ اصغر باقری مسئول امور ایثارگران پادگان شهید کبریائی ارتش کاشان نیز در این مراسم، با تاکید بر اهمیت این روز و آشنا نمودن دانشجویان با دفاع مقدس گفت: با توجه به اینکه ارتش منسجمی در آن زمان نداشتیم و سپاه نیز تازه تشکیل شده بود، مورد حمله همه جانبه قرار گرفتیم

.

باقری درپایان سخنان خود تصریح کرد: جهاد خودکفایی ارتش، سپاه، نهادهای صنعتی از خدمات بعد از جنگ می باشد و با انسجام و همکاری بین ارتش و سپاه توانستیم پیشرفت چشمگیری را داشته باشیم.

 

ساعت : 13:5 -  روز  : یکشنبه  - 31 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :931

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: