دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

12:10:20 AM 1402 / 07 / 03
 
اخبار

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

رئیس دانشگاه در پیامی آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را به تمام دانشگاهیان تبریک گفت.

«ن و القلم و مایسطرون» 

قسم به قلم و آنچه می­نویسد و سپاس صاحب آن را که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند "دفاع مقدس" تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره‌ی شهیدان والامقام، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان در"سنگر دانشگاه" یادآور عصاره های پاک انقلاب است.

هرساله با فرا رسیدن ماه مهر، عطر زندگی و طراوت در فضای دانشگاه ها دمیده می شود و این فصل میثاقی است که جویندگان علم و دانش بر مبنای آن عهد می بندند درکنار یکدیگر برای کسب علم و دانش مجاهدت کنند.

بی شک تولید علم آمیخته با ایمان اصلی ترین رسالت مجموعه دانشگاهی می باشد و برای نیل به این آرمان متعالی و ایجاد دانشگاه تمدن ساز می بایست روحیه علم محوری توام با تدبیر، دانایی و امید بر جامعه مسلط شود و لازمه این مهّم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور می باشد.

امیدوارم در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با استادان، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.

اینجانب آغاز هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

دکتر ابراهیم کوچکی

رئیس دانشگاه

ساعت : 12:27 -  روز  : یکشنبه  - 31 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 28 / تعداد نمايش :977

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: