ورود
   7:07:33 AM   1399 / 12 / 14      

به دفتــر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید

 
امور بانوان

به مناسبت گرامیداشت هفته زن و مقام مادر

از بانوان منتخب دانشگاه علوم پزشکی کاشان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی امور بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته زن و مقام مادر در مراسمی از بانوان منتخب دانشگاه علوم پزشکی کاشان تقدیر شد.

این مراسم روز شنبه مورخ  18/11/99 ساعت 10 در تالار سلامت معاونت بهداشتی با حضور رئیس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از معاونین و مسئولین دانشگاهی برگزار شد.

دکتر سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه، ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته زن اظهار داشت: بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی گذشته است و در این برهه حساس وظیفه ماست که حرکتهای انقلابی صورت گرفته در وزارت بهداشت را قدر بدانیم و حرکت شتابنده ارتقاء شاخص های سلامت را به روشنی بیان کنیم.

رئیس دانشگاه از زحمات کلیه بانوان شاغل در دانشگاه برای خانواده و ارتقای سلامت جامعه تشکر کرد و برای ایشان آرزوی سلامتی وسعادت نمود.

دکتر طاهره مازوچی مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه نیز در این مراسم ضمن تبریک به منتخبین، به تبیین شاخص های درج شده در فرم انتخاب بانوی نمونه در دانشگاه پرداخت.

در ادامه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به سخن گرانقدر پیامبر اکرم (ص) که "خیرکم خیرکم لاهله":بهترین شما کسی است که برای اهلش بهترین باشد، اظهار امیدواری کرد بانوان هم در خانه و هم در اجتماع نمونه باشند.

در پایان مراسم با اهدای لوح و هدیه از بانوان منتخب دانشگاه تقدیر شد.

گفتنی است دفتر امور بانوان دانشگاه به مناسبت هفته زن برنامه های متعدد دیگری از قبیل برگزاری وبینار با موضوع مهارتهای ارتباطی در محیط کار، برپایی نمایشگاه از آثار هنری بانوان شاغل در دانشگاه، برگزاری اردوی نیم روزه کویرنوردی و... برنامه ریزی و اجرا نموده است.

جهت مشاهده اسانی بانوان منتخب کلیک کنید.

 

ساعت : 9:54 -  روز  : یکشنبه  - 19 /  11 / 1399 /  شماره خبر : 38 / تعداد نمايش :35

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: