ورود
   8:43:35 AM   1399 / 05 / 24      

به دفتــر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید

 
امور بانوان

پیام تبریک مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

پیام تبریک مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

به مناسبت فرا رسیدن پنجم جمادی الاول و سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س)دخت امیر مومنان (ع) و روز پرستار دکتر طاهره مازوچی در پیامی این روز فرخنده را به جامعه دانشگاهی و به ویژه پرستاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی امور بانوان متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ولادت با سعادت مظهر صبر بر مصائب و شجاعت و تجسم عینی علم و عفاف حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)، پیام آور واقعه عاشورا و روز پرستار را به جامعه دانشگاهی و همه دلدادگان آزادگی و پیروی از حق به ویژه پرستاران دلسوز و گرامی تبریک و تهنیت می گویم و برای پرستاران، اساتید رشته پرستاری و دانشجویان این رشته در دانشگاه علوم پزشکی کاشان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.


بی تردید پرستار واژه ای است به گستره مهربانی، عطوفت و مظهر پایبندی به خصایص والای انسانی است که در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی وصف ناپذیر، روح امید و زندگی را به بیماران می بخشد. مسلما برخورداری از چنین ویژگی خداپسندانه ای مصداق بارز فداکاری انسانهای مومن و انسان دوستی است که در مقام عمل عاشقانه نوع دوستی را معنا می کنند.


اینجانب ولادت دخت گرانمایه امیر مومنان علی(ع) را گرامی می دارم و امیدوارم تمامی پرستاران با استعانت از الگوی خود، حضرت زینب کبری (س) در تمام مراحل زندگی موفق و کامیاب باشند.

دکتر طاهره مازوچی

مشاور امور بانوان رئیس دانشگاه

ساعت : 8:7 -  روز  : چهار شنبه  - 11 /  10 / 1398 /  شماره خبر : 38 / تعداد نمايش :94

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: