1401 / 04 / 04 12:49:20 PM EN

ورود
 
اخبار امور ایثارگران

به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهداء :

    به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدا، سرپرست دانشگاه به همراه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیر حوزه ریاست، مشاور رئیس و مدیر امور ایثارگران، مشاور امور بانوان و مسئول بسیج جامعه پزشکی با خانواده شهیدان بارفروش و شهید خدمت و سلامت دکتر مجید فرهاد دیدار کردند. 

به گزارش وب دا، دکتر کورش ساکی در این دیدار، ضمن تسلیت سالروزوفات حضرت ام البنین (س)، از فداکاری وازخودگذشتگی شهداء، صبوری و استقامت مادران، همسران و خانواده های مکرم شهداء تجلیل کرد .

وی، ضمن قدردانی از خانواده شهیدان بارفروش به ویژه مادر گرانقدر ایشان و همچنین همسر و فرزند شهید خدمت و سلامت دکتر مجید فرهاد ، به ضرورت ادامه راه شهداء تاکید کرد. 

   دکتر ساکی افزود: بی گمان مادران و همسران شهید، اسطوره ساز و الگویی برای مادران نسل های آینده هستند زیرا آنان قدم در راه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا گذاشتند و همواره باید ازخدمات آن وارستگان تقدیر وتجلیل شود و این مهم نمی‌بایست هرگز به دست فراموشی سپرده شود.

وی تصریح کرد:روزهای صبروتحمل این مادران وهمسران شهیدکه تداعی راه بانوی غمخواراسلام ام‌البنین (س) است، باید سرمشق راه ما در ادامه مسیر باشد. 

  حجت الاسلام و المسلمین عباس ابن علی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز در این دیدار، با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که میراث داران انقلاب و سرمایه های معنوی به شمار می آیند ، افتخار بزرگی است و به طور قطع خدمت مخلصانه به این عزیزان رضایت خداوند متعال را در پی دارد. 

  لازم به ذکر است: در این دیدارها مادرشهیدان بارفروش و همسر شهید دکتر فرهاد نیز به بیان خاطراتی از شهیدان پرداختند. 

   شایان ذکر است: در پایان این دیدار، با تقدیم لوح تقدیر، هدیه و دسته گل از خانواده های معظم این شهیدان تقدیر به عمل آمد.

ساعت : 13:37 -  روز  : سه شنبه  - 28 /  10 / 1400 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :157

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


 
 
 
 
 
 
 
 
 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان

   نام شما:
ایمیل شما:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده: